Green Bridge Forums 2015 Jūrmalā

No šī gada 15. līdz 18.aprīlīm SIA „Vega 1” uzņēmuma attīstības vadītājs Normunds Brucis un M.Sc.Ing. Vides risinājumu departamenta direktors Jānis Zviedris piedalījās Green Bridge Forum 2015 Jūrmalā.
Forums norisinājās Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā un to rīkoja ĀM un VARAM, Eiropas Komisija, Jūrmalas Pilsētas dome un SIA “Green Bridge Forum” ar SIA „Vega 1” un citu Latvijas uzņēmumu atbalstu.
Pasākuma mērķis bija stiprināt sadarbību starp ES un Centrālāzijas valstīm vides tehnoloģiju jomā. Foruma laikā Centrālāzijas valstu augstākās amatpersonas, politiķi, vides ministri, nozares eksperti un starptautiskās biznesa vides pārstāvji diskutēja par zaļo tehnoloģiju nozīmi šajās valstīs. Foruma viens no galvenajiem uzdevumiem bija sekmēt vides pārvaldību.
Foruma ietvaros SIA „Vega 1” M.Sc.Ing. Vides risinājumu departamenta direktors Jānis Zviedris uzstājās ar prezentāciju „Alternatīvi un ekonomiski bioloģiskie notekūdeņu attīrīšanas risinājumi maza un vidēja lieluma ciematiem un pilsētām – SBR (Sequencing batch reactors)”.
Pēdējā foruma dienā dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Iecavas bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kurās SIA „Vega 1” projektēja, piegādāja, uzstādīja un ieregulēja SBR tipa iekārtas bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas procesa nodrošināšanai.
SIA „Vega 1” dalība šāda veida pasākumos ļauj iegūt neatsveramu pieredzi, komunicējot ar nozares profesionāļiem, kā arī ļauj labāk izprast savu lomu starptautiskajos tirgos.

Dalies ar ierakstu: