SIA „VEGA1” dibināta 1999.gada 15.janvārī kā aukstumiekārtu montāžas uzņēmums un tā pirmais objekts bija vienas no lielākajām centralizētās aukstumapgādes sistēmas izbūve Liepājas Pētertirgū.

Paplašinot uzņēmuma darbību, tika sākta arī ventilācijas, kondicionēšanas sistēmu, iekšējo un ārējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu, kā arī apkures sistēmu izbūve. Tā pat SIA „VEGA 1” veic arī augstsprieguma elektrotīklu un pieslēgumu, iekšējo un ārējo elektroinstalāciju un vājstrāvu elektronistalāciju izbūves, kā arī notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, biogāzes staciju, BMS sistēmu, u.c. objektu būvniecību.

Šobrīd SIA „VEGA 1” speciālisti var izbūvēt praktiski visus ēku un infrastruktūras objektu inženierkomunikāciju tīklus, montēt un uzstādīt plaša spektra ražošanas iekārtas, kā arī veikt vispārceltniecisko būvdarbu projektu vadību. Uzņēmums atrodas Liepājā, taču paveiktais redzams teju visās Latvijas pilsētās – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

Šobrīd SIA „VEGA 1” ir viens no Latvijas vadošajiem inženiertehnisko komunikāciju montāžas uzņēmumiem. Uzņēmumā strādā vairāk kā 120 darbinieku. 2013.gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 7,5 miljonus eiro.

Savā 15 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veicis darbus vairāk kā 2000 projektos. Veikto darbu kvalitātes mēraukla ir klienti, kas novērtē paveiktos darbus un savus nākamos pasūtījumus uztic „Vega 1” speciālistiem.

SIA „VEGA 1” ir ieviesta ISO 9001:2008 Kvalitātes vadības sistēma, ISO 14001:2004 Vides pārvaldības sistēma un OHSAS 18001:2007 Darba drošības vadības sistēma.

vēsture-1
Dalies ar ierakstu: